Firma

nixon zegarki infolink

Infolink to dynamicznie rozwijająca się firma. Działamy w branży dystrybucyjnej produktów sportowych, zegarków,  produktów audio – słuchawek pasywnych , gogli, okularów słonecznych oraz akcesorii fashion.

Reprezentujemy producentów najwyższej klasy światowej.

Rozpoczęliśmy działalność handlową w 1993 roku budując od tego czasu sieć dystrybucji początkowo w dziedzinach łączności bezprzewodowych aby rozwinąć się na pozostałe działy.

Nasz młody, ambitny i pracujący od 1993 roku pełen pasji zespół zyskał tysiące zadowolonych klientów tak indywidualnych jak i firmowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, solidnej i rzetelnej obsłudze nasza sieć dystrybucyjna rozwija się dynamicznie skupiając najlepsze punkty sprzedaży w kraju.

Bardzo pieczołowicie dbamy o to aby produkty znajdujące się w naszej ofercie cechowała najlepsza, perfekcyjna jakość wykonania, zawsze doskonały i jedyny w swoim rodzaju styl. Nad doskonałością formy produktów czuwają światowej klasy projektanci, a testują je bardzo wymagający użytkownicy z czołówki świata sportu i show biznesu.

Przez wszystkie lata naszej obecności na rynku zawsze kierowaliśmy się bardzo czytelnymi zasadami funkcjonowania:

DOBRY PRODUKT – PROFESJONALNA OBSŁUGA – ZADOWOLONY KLIENT